Golvlampa 1970/80-tal
2018-10-18
581814
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, stomme i trä, utdragbar, skärm i vitlackerad metall, höjd ca 207 cm
repor, märken, lagning