Vägglampor
2018-10-21
581808
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, justerbara, höjd ca 33 cm
Slitage, ställvis anlöpning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen