Yrjö Edelmann
2018-10-24
581805
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941-2016): Komposition, signerad samt numrerad, färglitografi, 57x41 cm