James Coignard färgcarborundum
2018-10-18
581779
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, färgcarborundum, signerad, numrerad 15/60, bildmått ca 17x13 cm