Vas i silver 1800-tal
2018-10-17
581757
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, silver, ca 1870, märkt Consentino, hänklar med lejonmaskroner, dekor av bladverk, fylld, höjd 36 cm
Slitage, fot med smärre bucklor