Cecilia Sikström färglitografi
2018-10-24
581744
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), Rovdjuret, signerad Cecilia Sikström, 71/75, färglitografi, bildstorlek ca 55x54 cm
Ej examinerad ur ramen