Jesper Wachtmeister litografi
2018-10-20
581737
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JESPER WACHTMEISTER (född 1968): Winston, färglitografi, signerad samt daterad J. Wachtmeister -2002, numrerad 1/1, tryckmått ca 100x100 cm
Något bleknad