Waldemar Sjölander oljemålning
2018-10-17
581710
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "El estudio IV" 1966, signerad och daterad, olja på duk, ca 46x71 cm,