Dockskåpsmöbler och docktillbehör
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER OCH DOCKTILLBEHÖR, huvudsak 1920-30-tal, bestående av badkar, spis, kakelugn, dockvagn, handfat, barnsäng i metall, diverse möbler, bord, stolar, komod, diverse dockporslin, kaffegods, bestick, mm, olika skalor , olika fabrikat, bl.a Gemla, Göso, Rörstrand, mm
Diverse skador
581681
2018-11-01