Cecilia Sikström färglitografi
2018-10-24
581664
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), Omslagsflickan, signerad Cecilia Sikström, 72/75, färglitografi, bildstorlek ca 59x55 cm
Ej examinerad ur ramen