Oskar Bergman akvarell
2018-10-18
581569
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Björkar, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 18,5x13 cm