Oscar Bergman akvarell
2018-10-18
581567
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Björkar, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 18x13 cm