Roland Svensson litografi
2018-10-17
581503
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, 41/310, bildmått ca 18x38cm