Per Adalbert
2018-10-24
581500
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER ADALBERT, (född 1953): Komposition, signerad och numrerad 10/99, bladstorlek 30x21 cm