Martin Åberg oljemålning
2018-10-17
581498
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARTIN ÅBERG (1888-1946): Landskap, signerad M Åberg, olja på duk, 60x74 cm