Cecilia Sikström färglitografi
2018-10-24
581486
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström och numrerad 55/150, färglitografi, bladstorlek ca 50x63 cm
Ej examinerad ur ramen