Orientalisk semiantik handknuten matta
2018-10-24
581482
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, semiantik orientalisk, handknuten, geometrisk och stiliserad dekor av växter i blått, grönt, beige och rödbrunt, ca 210x143 cm
Slitage, långsidor med skador, smärre fläckar, fransar saknas