Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2018-10-17
581457
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 78/100, färglitografi, 38x29 cm