Cecilia Sikström färglitografi
2018-10-24
581456
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Audrey", signerad Cecilia Sikström, pt, färglitografi, bladstorlek ca 74x60 cm
Glaset med fläckar, ej examinerad ur ramen