Byrå England
2018-10-17
581454
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, fanérad med idegran, 5 lådor, beslag i mässing, höjd ca 73, 73x43 cm
Slitage, avslag på sockel