Byrå 1900-talets andra hälft
2018-10-17
581406
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, teak fanérad, 3 lådor med mässing beslag, höjd ca 49, 120x35 cm
Bruksslitage, repor