Peter Dahl färglitografi
2018-10-17
581405
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dansband, signerad Peter Dahl och numrerad 199/375, färglitografi, bladmått ca 40x57 cm
Ej examinerad ur ramen