Richard Kern fotografi

Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KERN, RICHARD (USA, född 1965) "Erin as statue", fotografi, signerad och daterad samt numrerad på baksidan Richard Kern 1995, 6/10, c-print, 35,5x28 cm

PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

581364

2018-10-23