Såskanna Kina
2018-10-21
581341
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SÅSKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av Tobacco Leaf, höjd ca 10, längd 23,5 cm
Lagningar