Axel Lind oljemålning
2018-10-20
581312
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): månsken, olja på duk, signerad Axel Lind, ca 61x87 cm