Georg Lodström oljemålning
2018-10-17
581303
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Regnskog, Venezuela", signerad och daterad Lodström -67, olja på duk, á tergo med dedikation "Till Odette Jul 69", ca 73x93 cm