Jan Pospisil oljemålning Drottningholm
2018-10-17
581256
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Drottningholms slott, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, ca 60 x 92 cm