Golvvas Kina
2018-10-21
581253
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av flodlanskap med pagoder, höjd ca 49 cm
Omfattande skador o lagningar