Petter Thoen färglitografi
2018-10-17
581248
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 197/350, färglitografi, oramat blad, ca 32x46 cm
Oramad