Jan Naliwajko färglitografi
2018-10-18
581103
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 46/360, färglitografi, ca 71x60 cm
Ej examinerad ur ramen