Taklampa 1970-tal
2018-10-18
581079
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, stomme av mässing, 6 ljusarmar med kupor av pressat glas, höjd ca 53, diameter 48 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen