Soffbord av mässing och glas
2018-10-16
581067
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1970-/80-tal, mässing, skiva av glas, höjd ca 50, längd ca 140, bredd 80 cm
Enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn
Smärre nagg och repor