Takkrona rokokostil
2018-10-16
581053
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, 5 ljusarmar, förgylld stomme, dekor av polykroma porslinblommor, total höjd ca 60 cm
Blommorna med smärre nagg