M Pyk litografi
2018-10-17
581030
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, 199/250, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm
Oramad