M Pyk litografi
2018-10-21
581028
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Systrarna (Oktober), signerad M Pyk, 243/250, färglitografi, bladmått ca 63x46 cm
Oramad