Fredrik Schriever-Abeln soffbord
2018-10-18
581025
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, betsat bok samt klarglas skiva, Örebro glasindustri AB, höjd ca 53, 125x96 cm
Bruksslitage, några mindre repor och en nagg i hörnet av kanten