M Pyk Stockholm
2018-10-20
581023
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 156/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm
Oramad