M Pyk
2018-10-19
581018
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): I salongen, signerad M Pyk, 203/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm
Oramad