M Pyk
2018-10-18
581013
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ett glas i det gröna, signerad M Pyk, 223/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm
Oramad