Officeres tunic Royal 22nd reg. Rubinska samlingen
2018-11-05
580867
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAPENROCK, 1900-talets början, Royal 22nd regiment, Kanada, daterad 1/10/15, med axeltränsar för second lieutenant
Enstaka mindre hål, saknar knappar i skörten