Fat tenn 1800-tal
2018-10-16
580788
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 6 st, tenn, 17/1800-tal, varav ett Stockholm, diameter ca 23-43,5 cm
Åldersrelaterat slitage, lagningar, smärre skador