Karmstolar 1 par
2018-10-16
580787
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, ek, 1900-talets första hälft, svarvade samt snidade detaljer, stoppad sits och rygg klädda i cognacsfärgad läder, höjd ca 133, bredd ca 61, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, lädersitsar och rygg med fläckar, revor samt större bristning / reva på baksidan av ena stolen