Bertil Wahlberg
2018-10-16
580737
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Fiskar, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 121x59 cm