Örsjö bordslampa
Avslutad
2018-10-18
580706
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRSJÖ, bordslampa, 1900-talets mitt, engelsk stil, i mässing samt med grönlackerad skärm, tre glödlampshållare, etikettmärkt, höjd ca 60, diameter ca 36 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen