Stekfat, Kina, 1700.-tal
2018-10-15
580657
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, Kina, 1700-tal, porslin, underglasyrblått, spegel motiv i form av blomsterkorg, bräm med dekor, Längd ca 46 cm
Smärre kantnagg