Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-10-18
580604
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skördemotiv, olja på pannå, signerad Mentze, ca 114x98 cm