Uno Vallman oljemålning
2018-10-15
580595
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), motiv med vikingaskepp, signerad Uno Vallman och daterad 1976, olja på duk, ca 27x36 cm