Buddha porslin
2018-10-16
580549
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHA, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i emaljfärger, botten med märke, höjd ca 25, längd ca 26 cm
Smärre slitage