Fällbord imitationsmåleri
2018-10-16
580520
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, imitationsmåleri, 1900-talets första hälft, nyrokokostil, skuren dekor, skivan med intarsia, höjd ca 74, diameter 47, höjd uppfällt 100 cm
Smärre fläckar, slitage