Oljemålning 1800-tal
2018-10-13
580378
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-talets slut): Jaktscen, osignerad, olja på duk, ca 73x50,5 cm